Zdraví zprávy

Informace o zdraví

V blanenské nemocnici se do plavek hubne bezbolestně

Napsal admin • Čvc 19th, 2010 • Rubrika: Nemocnice

lansko – Estetická dermatologie blanenské nemocnice v těchto dnech zaznamenává vlnu zájmu před nadcházejícími letními měsíci. Nové služby, které nemocnice začala v posledních týdnech nabízet, totiž rychle plní zdejší ambulanci krásy. Zájem o neinvazivní způsob liposukce výrazně narůstá a kromě odstraňování tuků v problémových partiích, si především ženy nechávají formovat i méně obvyklá místa na těle.

„Kromě břicha, hýždí a stehen si ženy nechávají tvarovat také paže a podbradek. To jsou části těla, která jsou po celý rok neustále na očích, a zároveň jde o takové partie, které lze jen velice těžko vytvarovat vlastními silami,“ přibližuje stále častější přání klientek primář kožního oddělení blanenské nemocnice Lubomír Novotný.

Kožní oddělení nemocnice v Blansku, pod které spadá i estetická medicína, si proto pořídila nejmodernější přístroje. Ty umožňují nabídnout klientům kombinaci finančně přijatelných metod formování postavy. „Nejvhodnější je kombinace všech tří metod v pěti až deseti opakováních, podle individuálních požadavků na redukci. Na oddělení využíváme ultrazvukovou a radiofrekvenční lipolýzu s následnou manuální a přístrojovou lymfodrenáží,“ doplňuje primář Novotný.

Obléknout staré džíny je nejlepší dárek

Liposukce totiž už zdaleka nepatří mezi služby, které si mohou dovolit pouze lidé s nadprůměrnými příjmy. Kombinaci různých forem neinvazivního hubnutí si může dnes dovolit prakticky každý. „Procedury jsou nebolestivé a nevyžadují žádná předchozí ani následná omezení, protože jsou velice šetrné. Je to srovnatelné s klasickým kosmetickým ošetřením, na které se po určité době ženy znovu vrací,“ popisuje revoluční metodu hubnutí v blanenské nemocnici primář Novotný.

Podle průzkumů ženám dopnutí starých džín zvedne hladinu endorfinu rychleji, než hodina v posilovně. Proto to jsou především ony, které plní ambulance estetických lékařů. Muži si nechávají odstraňovat podkožní tuk a tvarovat problémové partie mnohem méně často. „Většinou, když k nám přijde muž, tak chce udělat radost své ženě nebo partnerce a zákrok ji zaplatí. Nebo rovnou koupí poukaz na zkrášlující procedury jako dárek,“ zakončuje primář Novotný.


admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku