Zdraví zprávy

Informace o zdraví

Recidivující afty: co je příčinou vašich aftů?

Napsal admin • Čvc 12th, 2012 • Rubrika: Nezařazené

Aft se vytvoří alespoň jednou za život téměř každému. Ale problém to je ve chvíli kdy se jedná o recidivujicí afty. To znamená, že se vám afty tvoří opakovaně.

Afty

Většina lidí afty prostě neřeší. Už vědí, že aft za 7 dní zmizí. A samotnou léčbou se doba léčení aftů také nesniží. Neměly by jsme se tak zajímat o léčbu, ale spíše o to, proč se nám vlastně afty vůbec tvoří. Opakovaná tvorba aftů není normální a může nám signalizovat nějaký zdravotní problém.

Možné příčiny aftů

Afty se nejčastěji objevují v puse. Časté jsou však také afty na jazyku nebo afty v krku. Opakovaný výsev aftů často ukazuje na nějakou potravinovou energii či inteleranci. Často se jedná o intoleranci lepku nebo intoleranci laktózy či mléčné bílkoviny z kravského mléka. Afty však mohou mít i další různé příčiny.

Vytvoři se mi opar na puse

Ženy často hledají odpověď na to, co mají dělat, když se jim vytvoři určitý opar na puse. Často jim jde hlavně o to, aby mohly opar nějakým způsobem zamaskovat či skrýt. Nejde jim primárně o léčbu. Ale o léčbu by se měly určitě zajímat, v článku opary na rtech léčba je popsáno jak by měla vypadat samotná léčba oparů na vašich rtech.

Artróza a bolest kloubů

Artróza a bolesti kloubů jsou velmi nepříjemné a v dnešní době se začínají objevovat u stále mladších lidí. Ať už to je artróza zápěstí, artróza ramen, artróza kyčelního kloubu, artróza kolena či artróza v kotníku. Na začátku nastupuje konzervativní léčbu, později je někdy nutná výměna samotného kloubu.


admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku