Zdraví zprávy

Informace o zdraví

Onemocnění, choroby a zdravotní problémy

Napsal admin • Čvc 4th, 2013 • Rubrika: Nezařazené

Každým rokem jsou objevena nová onemocnění a bohužel i počet nemocných na Západě se zvedá. A hodně lidí je závislá na doktorech.

Nemoci

Jako nemoc označujeme něco, když necítíme plné zdraví. A dnes může jen málo kdo říci, že se těší opravdu plnému zdraví. Západní svět se svým špatným životním stylem řítí do záhubu. Stále více lidí je obézních, stále více lidí má psychické problémy, ale také další onemocnění. Lékaři mají stále více práce.

Klasické nemoci

Mezi klasické nemoci patří nachlazení. Nachlazení většinou dostaneme díky tomu, že jsme někde prochladly nebo byly hodně v průvanu. V létě se dosti často objevuje angína. V zimních obdobích jsou časté epidemie chřipky. Na ostravsku děti trpí Laryningytidou. Méně častý je meningokok. Uvnitř článku meningokok příznaky jsou popsány příznaky meningokoka.

Nebezpečné nemoci

Mezi nebezpečné nemoci patří dětská leukémie. Ještě více nebezpečná je meningitida, uvnitř článku meningitida příznaky jsou popsány příznaky tohoto vážného onemocnění. U malých dětí jsou také závažné otřesy mozku, kdy hrozí i krvácení do mozku.

Různé civilizační nemoci

Lidstvo trápí velké množství civilizačních nemocí. Ať už je to vysoký krevní tlak, vysoké hodnoty cholesterolu v krvi či cukrovka. Uvnitř článku cukrovka příznaky jsou popsány hlavní příznaky počínajicí cukrovky. Stále častější jsou také problémy s ledvinami.


admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.