Zdraví zprávy

Informace o zdraví

Nemoc růže na noze

Napsal admin • Čvc 19th, 2013 • Rubrika: Nezařazené

Nemoc růže na noze patří mezi nebezpečné onemocnění. V článku o něm uvedeme trošku více informací.

Šlápnutí na rezavý hřebík

Nemoc růže na noze vzniká typicky po šlápnutí na rezavý hřebík. To je asi nejčastější příčina, proč mají lidé onemocnění s názvem růže. Růže je způsobeny streptokoky, vyjmečně a méně často může být způsobená také stafylokoky. Toto onemocnění není dobré podceňovat a je třeba co nejdříve k lékaři. Neodkládejte to vůbec, jinak hrozí až otrava krve (sepse).

Nemoc růže

Růže nemoc se nesmí nikdy podceňovat, protože jinak hrozí vážné komplikace. Vždy když se vám stane nějaká taková situace, tak raději jeďte ihned k lékaři. Rozvoj tohoto onemocnění může být velice rychlý a streptokokové bakteri se velmi rychle šíří. Proto pak hrozí otrava krve neboli sepse.

Léčení

Růže nemoc se léčí antibiotiky. K předepsání je vždy potřebné řádné vyšetření u lékaře. Lékař vybere ty správná antibiotika, která zaberou. Často se využívá peniciín. Pomáhá na postižené místo přikládat různé studené obklady, opravdu to hodně ulevuje.

Otoky nohou

Většinou jsou také přítomné otoky nohou. Na ty dobře pomáhají právě chladivé obklady. Postižené místo by se nemělo vůbec namáhat a měly by jste být v klidu.


admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.