Zdraví zprávy

Informace o zdraví

Jaký zvolit účes

Napsal admin • Kvě 16th, 2013 • Rubrika: Nezařazené

Pro každou ženu či dívky se hodí jiný účes. Velkou roli hraje zejména délka vlasů.

Nový účes u kadeřnice

Jednou za čas by si měla každá žena udělat čas a zajít ke své kadeřnici, aby jí udělala nový čas. Sice to bude stát nějaké peníze, ale udělá nám to velkou radost. Objednejte se tedy ke své kadeřnici a začnete vybírat účes, který zvolíte tentokrát. V dnešní době je opravdu hodně možností pro vytvoření různých možností.

Účesy, když máme krátké vlasy

Některé ženy a dívky volí sportovní krátké vlasy. Některým ženám krátké vlasy opravdu hodně sluší a ještě více než dlouhé vlasy. Krátké vlasy mají hodně například sportovkyně, protože je to prostě praktické. Uvnitř článku krátké účesy 2013 se můžete dočíst jaké účesy pro krátké vlasy budou moderní pro rok 2013.

Účesy, když máme polodlohé vlasy

Máme máme polodlouhé vlasy, tedy vlasy střední délky, tak jsou pro nás vhodné různé účesy pro polodlouhé vlasy. Polodlouhé vlasy mají ženy opravdu hodně často, protože taková délka sestřihu asi nejvíce pohodlná a je to hlavně praktické a nemusíte vlasy, pak tak dlouhou dobu upravovat.

Jemné a prořídlé vlasy

Vždy je vypadávání vlasů u žen velmi nepříjemné. Výsledkem jsou pak jemné a hodně prořídlé vlasy. V těchto případech je třeba volit takový účesy, aby vlasy nevypadaly až tak prořídly. Vždy záleží na tom, v jakém aktuálním stavu jsou vaše vlasy. Vlasy často ženám přechodně padají během přechodu, po skončení přechodu jim vlasy narostou zase nazpátek.


admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.