Zdraví zprávy

Informace o zdraví

Jak na prostatu aneb Jak léčit prostatu

Napsal admin • Říj 10th, 2013 • Rubrika: Nezařazené

Prostatické potíže se ve vyšším věku nevyhnou téměř žádnému chlapovi. Řekneme si jak na prostatu. Vyjmenujeme jednotlivé možnosti jak léčit prostatu.

Problémy s prostatou u mužů

Čím větší věk muže, tím je větší šance, že bude mít problémy s prostatou. Ve vyšším věku dochází k tomu, že se prostata zvětší a to pak způsobuje všechny problémy. Zhruba v 50 letech, má problémy s prostatou průměrně polovina mužu. V 70 letech už má problémy s prosatatou třeba i přes 80 procent mužů v tomto věku.

Jak se pozná zvětšená prostata?

Zvětšená prostat má celkem jasné příznaky. Zejména muži musejí často chodi na malou. To je někdy pak problém, že se budí i ve spánku a musí na málou. To jim pak dosti snižuje kvalitu spánku, což není vůbec dobré. Někdy mají také potíže při začátku močení, kdy jim trvá určitou dobu, než začnou opravdu močit. Všechny příznaky byly popsány již v článku prostata a její příznaky, tam najdete vše.

Jak řešit prostatu ?

Pokud jste podle článku prostata a její příznaky usoudil, že máte problémy s prostatou. Tak by jste měly co nejdříve zajít za lékařem. Lékař váš řádně vyšetří a stanoví léčbu. Většinou se k léčbě využívají různé léky. Až jako krajní řešení se může využít operace. To však není až tak časté.

Další možnostíi jak léčit prostatu?

Někdy se využívají také různé doplňky využivy. Například Prostenal atd. Využívá se také vytážek z černého topolu či kopřiv. Doporučuje se také hodně konzumovat dýnově semínko. Můžete si je nakoupit v obchodě se zdravou výživou. Obecně pomáhá přechod na takovou stravu, kdy začneme jíst pouze základní a kvalitní potraviny. Vynecháme zcela nekvalitní potraviny a různé polotovary.

Podívej se také na web o zánětu močových cest.


admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.