Zdraví zprávy

Informace o zdraví

Dieta založená na dělené stravě

Napsal admin • Čvc 10th, 2013 • Rubrika: Nezařazené

Dieta na redukci přebytečných kilogramů existuje opravdu hodně. Dnes si přestavíme dietu založenou na dělenou stravě. Dělenou stravu hodně zpropagovala Lenka Kořínková.

Shazování přebytečných kilogramů

Zejména díky málo tělesného pohybu a špatně stravy, má hodně žen v dnešní době problémy se svoji váhou. Jejich váha je nadměrná a chtěly by shodit nadbytečné kilogramy na svém těle. Diet existuje v dnešní době opravdu hodně. Stačí si jen vybrat tu správnou dietu a začít. A dnes si v článku přestavíme dietu založenou na dělené stravě.

Dělená strava – bílkoviny a sacharidy se nejí dohromady

Dělená strava je založená na tom, že bílkoviny potřebují pro trávení jiné prostředí v trávicí soustavě než sacharidy. A z toho vyplývá, že by se proteiny a uhlyhydráty neměly jíst dohromady. Bílkoviny i sacharidy se tedy jí vždy odděleně. Jak by mohl vypadat jídelníček se můžete dočíst v článku dělená strava jídelníček, kde je popsáno více informací o dělené stravě.

Jezte kvalitní suroviny

Když jste dočetly článek dělená strava jídelníček, tak jste načerpaly základní inspiraci pro sestavení jídelníčku dělené stravy. Důležité je však dbát také na to, aby jste kupovaly kvalitní potraviny a suroviny. Je třeba snažit se jíst co nejméně upravované potraviny s co nejlepší výživovou hodnotou.

Potraviny jsou rozdělené do tabulky

Tabulka vám pomůže poznat, co jsou bílkoviny a co jsou sacharidy. Aby nedocházelo k tomu, že mícháte sacharidy a bílkoviny dohromady. Uvnitř článku dělená strava tabulka je taková tabulka a tu si můžete třeba vytisnout a pak podle toho postupovat.


admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.