Zdraví zprávy

Informace o zdraví

Depresivní stavy a deprese projevy

Napsal admin • Led 28th, 2013 • Rubrika: Nezařazené

Depresivní stavy a deprese jsou v Česku stále častějším zdravotním problémm. Dozvíte se jaké jsou projevy deprese a jak to vypadá s léčbou depresí.

Deprese není smutek

Někteří lidé jsou pouze chvíli smutní a už říkají, že mají depku. To však není vůbec žádná deprese, depresivní stavy vypadají úplně jinak. To je pouze krátkodobý smutek, který zase za chvíli přejde. Deprese je regulérní nemoc, která se musí léčit, jinak to můžie po čase skončit až sebevraždou. Hodně postižených, kteří se neléčí dříve či později spáchají sebevraždu. Léčba je tedy nutná.

Depresivní stavy duše

Během deprese se střídají období kdy je člověkovi dobře a lítá nahoře a pak období kdy je úplně dole a nechce se mu žít. Příznaky a projevy jsme popisovaly v dřívějším článku deprese příznaky, můžete si tam přečíst jak se projevuje deprese a jak můžete poznat jestli opravdu trpíte deprese, nebo to je jiné onemocnění.

Deprese a jak ji zvládat

Při depresei se dochází k psychologovy. Součástí léčby jsou jak chemické léky, tak také psychologická terapie, kdy postižený mluví s psychologem. A mít psychologa určitě není žádný problém, spíše vám může hodně pomoci. Mrkněte na článek deprese a jak ji zvládat, ve kterém je popsáno jak můžete účinně zvládat depresivní stavy. Najdete tam spoustu rad a tipů.

Úzkost

V článku úzkost příznaky popisujeme hlavní příznaky a projevy začínajicí úzkosti. Můžete se tak naučit jak odlišit úzkost od deprese. Najdete tam také důležité informace o správně léčbě úzkosti.


admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku