Zdraví zprávy

Informace o zdraví

Co je CRP

Napsal admin • Dub 22nd, 2013 • Rubrika: Nezařazené

CRP se hodí zejména ve chvíli, kdy lékař rozhoduje jestli má nasadit nebo nemá nasadit antibiotika. Může totiž tak poznat, že vinikem jsou bakterie a pak účinkují velmi dobře antibiotika.

Zbytečně předepsaná antibiotika

Každým rokem je předepsáno zbytečně strašně moc antibiotik. Lékaři dříve nezjištovaly jestli je viníkem vir nebo bakterie. Prostě předepsaly klasická antibiotika a měly pokoj. Pokud byl příčinou vir, tak jste zbytečně braly antibiotika. A zbytečně jste si tak poničily střevní mikfroflóru ve střevech.

Vyšetření a crp hodnoty

V některých ordinacích už budou vyšetřovat vaši krev a crp hodnoty lékařovi ukážou, jestli má smysl na vaše omocnění předepisovat antibiotika. Nebo budete bez antibiotik. Pokud budete brát antibiotika, tak je vždy nutné s nimi brát i probiotika a prebiotika, jinak si vymlátíte střevní mikfoflóru a kvasinky se hodně rozmnoží. A mohou z toho pak vzniknout problémy, až třeba kandidóza.

Angína

Existují různé druhy angín. Angíny se objevují jak u dospělých osob, tak u dětí. Známé jsou také letní angíny, které se objevují během léta. Nepříjemná je spálová angína, v článku spálová angína příznaky jsme popisovaly jaké hlavní příznaky a projevy má tato spálová angína. Někdy se vytváří i čepy na mandlích.

Meningokok

Jednou za čas řádí meningokok. Objevuje se hlavně v dětských kolektivech, ale postižení mohou být také dospělí. Uvnitř článku meningokok příznaky je možné se dočíst jaké hlavní projevy má počínajicí nákazou meningokem.


admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku