Zdraví zprávy

Informace o zdraví

Chůzí proti pomerančům

Napsal admin • Čvc 19th, 2010 • Rubrika: Sport

Konečně je venku teplo a můžeme si vyrazit třeba v krátké sukýnce. Jenže ouha! Co dělat, pokud se na našich bocích zase o něco víc rozbujela nepříjemná celulitida? Je potřeba razantně zasáhnout! Dopřejte si účinnou anticelulitidní kúru v Teplicích nad Bečvou! V místních lázních vám rádi doporučí skvělého pomocníka v boji s nadbytečnými kilogramy i se strašákem jménem celulitida – jmenuje se VacuShape.

To, že boj s celulitidou je doslova během na hodně dlouhou trať, ví snad každá žena. A jak se co nejefektivněji bránit proti jejím útokům? Odborníci doporučují pečlivě dodržovat několik základních pravidel:
• základem je zdravá a vyvážená strava
• pravidelné cvičení
• série lymfatických masáží
• aktivní body styling (tvarování postavy)
Zkuste VacuShape
Přístroj VacuShape sice nikomu zdravou stravu nenabídne, zato se však dokáže postarat o ostatní výše jmenované zásady. Zajistí pravidelné cvičení, aktivuje lymfatické řečiště a postará se o správné vytvarování postavy hlavně na problematických místech.
Co je VacuShape?
Představte si speciálně upravený běžecký trenažér s malou podtlakovou komorou. Komoru v její horní části utěsňuje pás, připnutý na tělo, madla podél trenažéru zajistí vaši bezpečnost. O pohodlí a zábavu během cvičení se postará malá plazmová televize, na které si může pustit oblíbený film, videoklip nebo hudbu.

Jak VacuShape funguje?
Fígl je v tom, že problémové partie (spodní část těla) jsou uzavřené ve zmiňované podtlakové kabině. Střídavým podtlakem je krev nohou, zadečku a bříška nasávána do kapilár v podkoží, přitom s sebou odplavuje tuk ke svalům, ten je posléze pohybem spalován. Během cvičení je monitorována tepová frekvence, protože je důležité, aby se jednalo po celou dobu o aerobní cvičení, jedině tehdy se pálí tuky a to až z 80 %.
Nejen že za pomocí VacuShape dochází k hubnutí těch správných partií, při chůzi v přístroji se navíc vyplavují metabolické zplodiny a náš lymfatický systém je intenzivně odvádí ven z těla. Při používání VacuShape se silně prokrvuje pokožka nohou a zadečku, ta je lépe zásobovaná kyslíkem, vitaminy, minerálními látkami a potřebnými enzymy – to vše pozitivně působí v boji proti celulitidě.
Jak často cvičit na VacuShape?
Pokožka je při pravidelné 30timinutové chůzi na běžeckém pásu přístroje VacuShape hladší a jemnější. Účinky se dostaví po nejméně 10 aplikacích, kdy je pro lepší efekt nutné dodržovat i správný pitný a stravovací režim.
více na: www.ltnb.cz


admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku