Zdraví zprávy

Informace o zdraví

Chronický opakovaný zánět močových cest

Napsal admin • Úno 4th, 2013 • Rubrika: Nezařazené

Zánět močových cest je nepříjemný ve své akutní podobě, ještě horší to však je pokud se jedná o opakované chronické záněty močových cest.

Akutní zánět, chronický zánět

Akutní zánět probíhá akutně a je silnější než chronický zánět. Do chronickho zánětu to přechází ve chvíli, kdy není akutní zánět močových cest dostatečně řešet. A to pak většinou přejde do chronické podoby. Chronická forma je vždy mírnější, ale zase trvá stále a opakovaně. A je také o hodně těžší se chronického zánětu močových cest opravdu zbavit.

Jak probíhá zánětu močových cest ?

Samotnou léčbu zánětu močových cest jsme již dříve probíraly v samostatném článku zánět močových cest léčba, je tam rozebráno jakým způsobem probíhá správné a účinné léčení probíhajicího zánětu močových cest. A to jak v akutní podobě, tak také v chronické podobě. V případě bakteriální příčiny jsou většinou účinná klasická antibiotika.

Hrozí zánět ledvin

V případě, že se nebude zánět močových cest adekvátně hrozí, tak vždy hrozí postup zánětu výše. Třeba až do ledvin. To se pak může objevit bolest ledvin, která často oznamuje začínajicí zánět ledvin. A zánět ledvin už je mnohem vážnější. Není tedy dobré zánět močových cest v žádném případě podceňovat.

Informace o dalších zdravotních problémech

Věděly, jste, že neštovice mají svoji druhou fázi i v dospělosti. U lidí s oslabenou imunitou se může objevovat pásový opar. Svůj název dostal podle toho, že se vysévá v pravidelných pásek. V článku pásový opar příznaky jsme vám vypisovaly hlavní příznaky a projevy počínajicího pásového oparu.


admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku